+420 775 365 329

info@michellebivotti.cz

Michelle Bivotti - bytový architekti

Vítáme Vás na našich stránkách. Jsme bytoví architekti, kteří Vám, když se na ně obrátíte, pomůžou navrhout byt a vybrat dodavatele. Co umíme navrhnout, umíme také realizovat.

Jak se s námi spolupracuje?

Nejdřív Vás vyslechneme a zjistíme co se Vám líbí a co máte rádi, co chcete, v čem se citíte dobře. Navrhneme Váš interiér a spolu s Vámi návrh dolaďujeme, až splňuje Vaše představy. Potom Vám doporučíme dodavatele na stavební úpravy a dodávku nábytku. Vždy Vám dáme několik nabídek od různých firem a vy si vyberete, která se Vám líbí nejvíc. Doporučujeme jenom ty firmy, se kterými máme dobrou zkušenost, které mají rozumné ceny. Tím Vám šetříme peníze a spousty zbytečných starostí. Na vše kolem realizace řádně dohlédneme a vše vybereme, zkrátka se postaráme o to, aby bylo vše provedeno k vaší spokojenosti.

Přehled služeb Bytových architektů:

Cena realizace závisí na Vašich potřebách a požadavcích. Návrh ovlivňuje cenu realizace významně méně než výběr použitých materiálů a cena konkrétních zařizovacích předmětů.

Kontakt

Po vyplnění formuláře Vám obratem zašleme nezávanou cenovou nabídku.
Můžete ho využít i pro sjednaní osobní návštěvy u nás.

e-mail: info@michellebivotti.cz telefon: +420 775 365 392 / +420 602 474 807 adresa: Mezi vodami 1097/25 Praha 12 (Czech Republic)